‘Çmendet rrejti’, Rovena Stefa, e ekspozon ‘Zogun’ në imazhin e fundit


Rovena Stefa dhe ndryshimi drastik i pamjes.

Këngëtarja nga Shqipëria, është mjaft e dashur dhe e afërt me ndjeksat e saj.

Ajo u familjarizua me një pjesë të madhe të publikut me zërin dhe muzikën që ka sjellur ndër vite.

Por, ajo që vihet re ndër vite është ndryshimi i saj drastik në kohën e fundit.

Rovena se fundmi ka ‘çmendur rrjetin’, duke publikuar një foto ku shfaqet pa të brendshme.

E veshur me një fustan krejt rrejtë, Rovena në këtë imazh gati e qet në ‘fushë’ ‘Zogun’ e saj.

‘Nxehtë’, e ka përshkruar këtë foto Rovena. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *