Big Mama shfaqet nga plazhi, është nxirë kaq shumë sa nuk po njihet!


Big Mama, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë që është në skenë, ajo vazhdimisht mundohet që me këngët e saj të reja ta mbajë publikun sa më afër, shkruan ORAinfo.

Viteve të fundit, ajo është komentuar më shumë për ndryshimin e madh që ka pasur në pamje e sidomos në peshë.

Tani, pas ndërhyrjes që ka bërë, ajo po ndihet shumë më mirë me vetën dhe vazhdimisht e reklamon trupin e saj.

Së fundmi Big Mama është duke i kaluar pushimet në bregdetin e Turqisë.

Nga atje, ajo ka sjell një imazh ku shfaqet duke shkuar në plazh. E veshur me shije, Big Mama nuk po njihet pasi është rrezitur kaq shumë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *