Beniada lë pa fjalë shqiptarë e italianë


Beniada lë pa fjalë shqiptarë e italianë

Modelja shqiptare, Beniada Nishani, e rritur dhe me vepër në Itali po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka realizuar foto sesionin e ri derisa ka qenë veshur në fustan të zi me dekolte të hapur, shkruan “Kosovarja”.

Ajo dukej në super formë derisa veshja ia theksonte belin dhe ia tregonte linjat e bujshme të fizikut.

Paraqitja e saj i la pa fjalë edhe italianët prej të cilëve të shumta janë komentet pozitive si dhe pëlqimet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *