Beatrix në lidhje me këngëtarin e njohur kosovar?


Beatrix në lidhje me këngëtarin e njohur kosovar?

Beatrix Ramosaj është këngëtarja më e përfolur për jetën e saj private muajt dhe ditët e fundit.

Po aludohet nga ndjekësit se ajo ka filluar një lidhje të re me këngëtarin e njohur kosovar, Getinjo.

Dyshja ishin shumë të ofruar nga momenti që u shfaqën bashkë me një emision televiziv, shkruan kosovarja.

Më pas nga postimet që ka nxjerrë Beatrix, përdorë elemente që na drejtojnë drejt një lidhje të mundshme mes tyre.

Beatrix kohët e fundit ka shpërndarë video ku dëgjohet se ajo vazhdimisht po dëgjon këngët e Getinjos.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *