Adisi sapo na tregoi se Fifi po përgatit një surprizë


Adisi sapo na tregoi se Fifi po përgatit një surprizë

Fifi është një nga artistet më të dashura dhe të komentuara në rrjet.

Tashmë dihet që ajo është në një marrëdhënie me Adis Patushin, me të cilin poston shpesh foto dhe nuk i kursen aspak dedikimet romantike.

Fifi së fundmi duket se po përgatit një surprizë për ndjekësit e saj.

Këtë na e ka zbuluar, Adisi ku ka publikuar një video të Fifit duke rregjistuar këngën e re në studio.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *