Rudina U Rikthye Në Punë Dhe E Bija I Bëri Surprizën Më Të Bukur Asaj!


Rudina Magjistari nisi këtë javë sezonin e ri televiziv të emisionit “Rudina”. Me të hyrë në studio, moderatorja ka marrë një surprizë shumë të bukur nga e bija.
Mia i kishte dërguar mami Rudinës një kuti me trëndafila dhe një letër ku i uronte fat në sezonin e ri.

Rudina u rikthye në punë dhe e bija i bëri surprizën më
“Me nje tekst te diktuar nga Mia ime, gjithe dashuria e botes e permbledhur ne dy rreshta. Ky po qe eshte nje fillim i mbare!”, shkruan Rudina.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *