Remzie Osmanit do t’iu emocionoj me urimin për vajzën


Vajza feston ditëlindjen, urimi i Remzie Osmanit do t’iu emocionoj.

Riola, është vajza e vetme e këngëtares së njohur Remzie Osmani.

Sot, e bija e këngëtares po feston ditëlindjen dhe me këtë rast ajo ka bërë një urim mjaftë të veçantë për më të dashurën e saj, shkruan Kosovarja.

Remzia, e quan Riolen “E urta ime”, ndërkohë që thotë se vajza është më e mira në botë për nënën.

Riola së fundi i ka hyrë botës së muzikës, me gjasë duke i realizuar kështu një dëshirë nënës së saj këngëtare.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *