Pas ndarjes nga Blero, Afrona thotë se do nisë punë si modele


Pas ndarjes nga Blero, Afrona thotë se do nisë punë si modele

Afrona Dika vlerësohet për bukurinë dhe elegancën që ka si një blogere dhe femër biznismene. Duke qenë aktive në rrjetet sociale, së fundmi ka postuar disa imazhe të reja.

Veshur një fustan lejla që i shkonte shumë për shtati, po ia vinte në pah linjat trupore. “A duhet ta filloj karrierën time të modelimit”, ka qenë mbishkrimi që ka bërë ajo derisa në komente kanë qenë përgjigje pozitive.

Nuk dihet a e ka thënë me shaka apo ndoshta një ditë do e shohim edhe si modele.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *