Në lidhje me djalin e Sali Berishës, Armina Mevlani tregon gjëra që s’i ka thënë më parë


Armina Mevlani ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, ku nuk i ka shpëtuar pyetjeve për shtatzëninë.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur “A je shtatzënë?” dhe moderatorja i ka kthyer menjëherë përgjigje. Ajo ka treguar se nuk është në pritje të ëmbël, mirëpo do donte që së shpejti ta përjetonte këtë eksperiencë.

“Jo, akoma por do doja ta përjetoja së shpejti këtë eksperiencë”, është përgjigjur Armina.

Kujtojmë se ajo dhe Shkëlzen Berisha kanë 9 vite të lidhur dhe 3 si të fejuar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *