Do “Befasoheni” Shikoni Se Si E Bën Byrekun Rita Ora. (Video)


Do “Befasoheni” Shikoni Se Si E Bën Byrekun Rita Ora. (Video)

Nje nga kengetaret me te mira ne bote Rita Ora tashme ndodhet ne Tirane per te dhene nje koncert per te gjithe shqiptaret.
Por pas shume takimevve qe ka bere diten e sotme ajo ka shkuar ne Shtepin e Ngjyrave një qendër jofitimprurëse që ofron shërbim social për fëmijët në nevojë.

Gjatë vizitës, ku ishte i pranishëm dhe kryebashkiaku Veliaj, këngëtarja shqiptare shkon në kuzhinë ndërsa nis të hapë dhe peta.
“Më ka mësuar mami”, shprehet ylli i muzikës teksa po bënte peta. Gjatë bisedës, ajo shprehet se byreku është ushqimi i preferuar shqiptar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *