Burri i Adelina Tahirit nuk përmbahet, i rrëshqet dora dhe prek në ‘zonën e ndaluar’


Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është femra më e komentuar në shoë-bizz.

Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Që kur ajo u bë nënë, disi u largua nga bota e muzikës dhe iu përkushtua më shumë familjes së saj të ngushtë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ngjitur me burrin e saj, ku shihen mjaftë të lumtur.

E burri i saj, si duket nuk ka mundu të duruhet, ku dora e djathtë duket t’I ketë rrëshitur afër ‘zogut’. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *