Si dy pika uji, nuk do e besoni dot se me kë aktore ngjason aq shumë Sarah


Sara Berisha ka zhvilluar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku një prej ndjekësit i ka gjetur sozinë e saj.

“Të kanë thënë se ngjan me Asli Enver se dukesh fiks si ajo”, i ka shkruar dikush.

Sara ka publikuar një foto të aktores turke duke thënë se ia kanë thënë dhe herë të tjera, madje Asli i pëlqen shumë si aktore.

“Me kanë thënë. Madje ajo më pëlqen shumë si aktore”, ka shkruar blogerja.

Asli është bërë e njohur në Shqipëri me serialin turk “Dielli i dimrit”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *