Nuk do ta besoni! Luana Vjollca fotografohet në plazh duke ngrënë bukë, djath e domate (FOTO)


Pasi konfirmoi se këtë sezon televiziv do të shfaqet në TV Klan, Luana Vjollca duket se është rehatuar.Moderatorja shumë e njohur ka publikuar vetë disa fot nga plazhi ku shfaqet me bukë, djathë e domate në duar.

“Ditëlindja vazhdon me aventura dhe me bukë e djathë e domate në vendet e pazbuluara te Shqiperisë sonë te bukur”, shkruan Luana.

Nuk do ta besoni! Luana Vjollca fotografohet në plazh duke

Padyshim që këto foto janë të rralla në mes të një Instagrami të mbushur me ekspozimin e jetës luksoze.

Nuk do ta besoni! Luana Vjollca fotografohet në plazh duke


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *