Me Pushime Në Turqi, Xhensila Nxjerr Fotot Më Të Ëmbla Familjare Me Besin Dhe Ajkën


Me pushime në Turqi, Xhensila nxjerr fotot më të ëmbla
Xhensila Myrtezaj është shumë aktive në rrjete sociale ku nuk i kursen fotot nga përditshmëria. Këngëtarja ndodhet së fundmi me pushime në Turqi me familjen e saj, me Besin dhe Ajkën.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale fotot më të ëmbla familjare. “Lumturi”, ka shkruar Xhensila krahas fotove.
Kujtojmë se pak ditë më parë këngëtarja dhe Besi festuan 5 vjetorin e martesës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *