Lotina mahnit ndjeksit, shfaqet super provokative ne fotot e fundit!


Lotina është vajza e politikanit të njohur kosovar, Lutfi Hazirit, ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Lotina me stilin e saj, ka arritur që shpesh të jetë në qënder të vëmendjes të mediave roze.

Një vëmendje të tillë e ka marrë edhe sot.

Lotina ka sjell disa imazhe ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të gjatë e provokues, Lotina ekspozon asetet e saj të bollshme. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *