(Foto) Mosha për të ka mbetur vetëm numër, Leonora Jakupi habit me pamjen


Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën, ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Leonora se fundmi është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz.

Nga atje, ajo ka publikuar disa pamje ku tregon se është bërë gati me dalë në mbrëmje.

E veshur me fustan të gjatë e me stil, Leonora po duket një zonjë e vërtetë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *