(Foto) I ka ngjarë? Shyrete Beluli e paska mbesën yll të bukur


Mbesa e pashme e Shyhrete Behlulit, Elira Martinaj nuk duket se po merret me diçka dhe muzika nuk shihet të jetë në planet e saj.

Megjjthatë, asaj i pëlqen të fotografohet dhe ta tregoj vetën në rrjete sociale, ku ka shumë ndjekës.

Së fundi ajo ka ndarë më 70 mijë ndjeksit e saj një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram. Ajo po duket më tërheqëse se asnjëher më parë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *