Flori dhe Ylli Limani bëhen bashkë, ja çfarë janë duke përgatitur


Nuk e dimë nëse e prisnit por dy këngëtarët shumë të dashur për publikun, Ylli dhe Flori Mumajesi do të vijnë së shpejti me një bashkëpunim.

Ylli ka publikuar në rrjete sociale një video duke kënduar krahas së cilës ka shkruar: Pyeteni Flori Mumajesin kur del kënga!

Nga ana tjetër Flori ka publikuar një video ku shfaqen të dy duke kënduar. “Nëse vlen si përgjigje”, ka shkruar ai duke konfirmuar bashkëpunimin. Ky lajm ka gëzuar shumë fansat të cilët mezi po presin.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *