Bora veshë veshjen më të çuditshme, e bën lëmsh dhomën


Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë I komentuar në mediat rozë.

Që kur ajo u bë prezantuese e emisionit të dashurisë, Përputhen, Bora vazhdimisht ishte në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

E lidhja e saj me Donald Veshajn u bë publike, Bora nuk shpëtoi mediave dhe lajmeve mbi jetën e saj.

Sot, ajo po jeton çdo moment pranë shoqes së saj, Semi Jaupaj dhe në fundit të publikuar ajo, shihet një veshje shumë e çuditshme.

Ajo çka bie në sy është dhoma e saj lëmsh./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *