“Si E Ëma Dhe E Bija”, Arbenita Ismajli Ndan Momentin Si Fjetën Mbrëmë Me Ninën


Modelja Arbenita Ismajli është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë momente me të bijën, Nina.
Së fundmi, modelja ka publikuar një foto të veçantë ku shfaqet me të bijën e shtrirë në krevat.

Të dyja shihen të shtrira në mënyrë të shkujdesur, teksa duket se flenë identik njësoj.
“Si e ëma dhe e bija”, ka shkruar Arbenita krahas fotos së ëmbël.
Kujtojmë që modelja dhe Fero u bënë prindër të Ninës një prill të vitit të kaluar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *