Pasi konfirmuan publikisht ribashkimin e tyre, Bora Zemani dhe Donald Veshaj marrin vendimin e papritur


Bora Zemani dhe Donald Veshaj më në fund kanë pranuar publikisht ribashkimin e tyre. Ka qenë foto e Semit me ata të dy që ktheu vëmendjen tek çifti.

Por së fundmi, kanë marrë një tjetër hap. Ata janë bërë sërish follow në Instagram me njeri tjetrin, ndonse një tjetr tregues ky për rikthimin e tyre.

E sigurisht edhe foto që Bora hodhi nga Sunny Hill tregon se kanë vendosur mos fshihen më.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *