Nga inati apo nga qejfi? Beatriks Ramosaj në krahë të Ilirit në “Dance with me”?


Tashmë prej kohësh po përflitet për fillimin e “Dancing with the Stars”, me moderim nga Bora Zemani, ku aludohet se në Gold Room, do jetë Donald Veshaj.

Por pas këtyre kanë filluar aludimet edhe nga ana tjetër , tashmë prej disa kohësh u fol se Ilir Shaqiri refuzoi oferten për në jurinë e “Dancing with the Stars”, për “Dance with me” që pritet të fillojë në Klan.

Por nga një postim i moderatores Alketa Vejsiu na bën të mendojmë se pjesë e “Dance with me” do të jetë dhe Beatrix Ramosaj, Alketa ka publikuar videon e Ilirit dhe Trixës teksa kërcenin dhe përbri shkruhet:

“Momenti më artistik i realizuar në BB, e duam te ripërsëritet në “Dance with me” Tani më me qejf apo me inat, mbetet për tu parë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *