Më në fund: Beatrix Ramosaj bashkohet me personin e veçantë të zemrës


Më në fund: Beatrix Ramosaj bashkohet me personin e veçantë të zemrës

Beatrix Ramosaj është bashkuar me personin e saj të veçantë.
Këngëtarja ka publikuar një imazh në Instastory ku shihet e kapur dorë për dore në makinë me kushërirën e saj.

Krahas videos së shkurtër Beatrix shkruan: “Motra ime nga zemra. Më në fund u ribashkuam pas një viti”.

Ky postim vjen vetëm një ditë pasi në rrjet qarkulloi fotoja e parë e saj dhe ish-partnerit të saj Donald Veshaj, jashtë “Big Brother Vip.”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *