Me këtë veshje Learta shëtitë rrugëve të Italisë


Me këtë veshje Learta shëtitë rrugëve të Italisë

Learta Jakupi vazhdon të jetë emër shumë I dashur për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë që është martuar me djalin e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Learta gjithmonë është komentuar për jetën e luksit që e jeton dhe këtë e tregon gjithmonë me postimet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo me familjen e saj ka udhëtuar drejtë Italisë, duket treguar se po pushon për disa ditë atje.

Ajo ka dalë për të shëtitur atje, ku në sy bie veshja e saj e thjeshtë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *