‘Ma shqetësuan e ma tmerruan familjen’, Gjiko reagon pas akuzave me gisht ndaj tij!


Reperi Gjiko ka bërë një reagim të ri mbi veten dhe ngjarjen e tmerrshme të përdhunimit të 11 vjeçares në Prishtinë.

Ai ka zgjedhur Instagramin për t’iu përgjigjur pikëpyetjeve.

View this post on Instagram

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *