Lotina Haziri mahnit sërish, tregon asetet e bollshme në këtë veshje atraktive


Lotina është vajza e politikanit të njohur kosovar, Lutfi Hazirit, ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive.Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.Lotina me stilin e saj, ka arritur që shpesh të jetë në qënder të vëmendjes të mediave roze.

Një vëmendje të tillë e ka marrë edhe sot.Lotina ka sjell disa imazhe ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të gjatë e provokues, Lotina ekspozon asetet e saj të bollshme. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *