Gëzimja lajmërohet nga pushimet, ky fustan ja ka vizatuar trupin si ‘peshk’


Gëzime Hamzaj, është njëra nga emrat më të përfolur në show-bizzin kosovar.Që kur ajo u bë pjesë e familjes së njohur të këngëtares, Remzie Osmani, Gëzimja vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.Mirëpo ajo e shfrytëzoi për të mirë famën, duke u bërë një blogere e suksesshme dhe e pëlqyer.

Së fundmi, Gëzimja është duke qëndruar për pushime me burrin dhe vajzën e saj.Nga atje, ajo ka sjell disa imazhe ku tregon se është bërë gati me dalë.

E veshur me fustan të ngushtë, Gëzimja ekspozon trupin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *