(Foto) Shumë larg asaj që shikoni në rrjetet sociale, ja si duket Arjola Demiri pa grim


(Foto) Shumë larg asaj që shikoni në rrjetet sociale, ja si duket Arjola Demiri pa grim

Arjola Demiri, është padyshim emri më i lakuar këtë vit, pjesëmarrja e saj në formatin e Big Brother Albania Vip, bëri bujë të madhe.

Pasi aty u zbuluan shumë detaje nga jeta e aktores. Arjola doli fituese nga ai program, pasi produksioni ia dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj. Por, aktorja së fundmi është përfolur edhe për pamjen e saj.

Ajo është akuzuar shumë për përdorim të fotoshopit, e kjo duket se është e drejtë, pasi shikoni si duket fytyra e vërtetë e Arjolës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *