Fifi e dashuruar “kokë e këmbë”, në këtë gjendje e poston Adisin


Fifi e dashuruar “kokë e këmbë”, në këtë gjendje e poston Adisin

Filloreta Raçi, vazhdon të jetë emër i lakuar shumë në media rozë.

Ajo është njëra nga artistet më të dashura për publiku, për shkak të muzikës dhe teksteve të veçanta që sjellë, shkruan ORAinfo.

Më shumë sesa për jetën e saj profesionale, ajo është komentuar edhe për jetën e saj private. Ajo ka dalë hapur dhe ka treguar se është në lidhje dhe e dashuruar me Adis Patushin.

Madje, ajo nuk e ka fare komplekse që dashurinë që ndien për të ta shprehë. Shikoni se në çfarë gjendje e ka postuar atë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *