E veshur si zonjë, Leonora tregon se nuk po di të plaket


E veshur si zonjë, Leonora tregon se nuk po di të plaket

Leonora Jakupi, cilësohet si DIVA e estradës shqiptare.

Ani pse viteve të fundit ka qenë më pak aktive në sjelljen e këngëve të reja, ajo nuk është harruar lehtë nga publiku I saj besnik, shkruan ORAinfo.

Në rrjetet e saj sociale gjithmonë ka qenë e përkushtuar duke treguar gjithçka nga përditshmëria e saj.

Pas sezonit veror të ngarkuar, ajo ka marrë disa ditë pushimi , duke udhëtuar në një vend luksoz. Nga atje ka postuar një foto, ku vëmendjen ka marrë veshja dhe fytyra e saj e cila nuk po di të plaket.

Ajo vazhdon që të jetë ende në top-formë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *