E veshur ngushtë dhe shkurt, Engji ekspzon këmbët e saj joshëse


Engjellusha Salihu, është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë.

Ndonëse në fillimet e saj është përfolur shumë edhe për jetën e saj private të cilën e mbanë shumë privatisht, ajo shumë është komentuar edhe për pamjen e saj.

Engji se fundmi ka treguar që ka dalë në mbrëmje.

E veshur ngushtë dhe shkurt, Engji ekspozon linjat e saj trupore.

Kaq joshëse nuk e kemi parë shpesh, vajzën e vogël të Shyhrete Behlulit. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *