Akuzat ndaj Gjikos se ka pë*dhunuar një të mitur, Fifi merr vendimin e papritur


Ditën e sotme Gjiko reagoi për rastin e tmerrshëm të 11-vjeçares në Prishtinë.

Ai u ndal dhe te rasti i tij e te akuzat që i janë bërë.

“E sa më përket mua, më paskan përgojuar emrin prapë. Nuk ka dert.

Më nuk foli për këtë rast por pres me fol gjykata”, shkroi mes të tjerash Gjiko duke shtuar se “drejtësia do të flasë”.

Këngëtarja e njohur Fifi i ka dalë në mbrojtje kolegut dhe mikut të saj. Ajo ka ri-postuar në Instastory deklaratën e tij në formë mbështetjeje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *