Adriana Matoshi përdor krehrin si mikrofon për të kënduar te frizerka


Adriana Matoshi përdor krehrin si mikrofon për të kënduar te frizerka

Me krehrin si mikrofon, Adriana Matoshi publikon video duke kënduar në parukeri.

Video dhe imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj, deputetja e Kuvendit të Kosovës dhe njëherësh aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi i ndan me ndjekësit në rrjete sociale.

Së fundmi një video e aktores mori vëmendjen e ndjekësve të saj dhe mediave, shkruan lajmi.

Fjala është për një video që artistja e publikoi në InstaStory ku shihet me një krehër në dorë duke e përdorur si mikrofon dhe ajo shfaqej duke kënduar në parukeri.

Ajo bënte më gjeste sikur këndonte këngën e Billie Eilish dhe Khalid, “Lovely”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *