Kanë dalë për pazar bashkë, Einxhel për nënën e Dj Dagz: Kam vjehrrën më të bukur


Einxhel dhe Dj Gagz na kanë zbuluar se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, vetëm pak muaj pasi filluan marrëdhënien e tyre në “Big Brother VIP”.

Moderatorja na ka treguar së fundmi edhe marrëdhënien e saj me vjehrrën, të ëmën e Dj Dagz. Edhe pse ajo e ka pranuar gjithmonë se shkojnë mjaft mirë, së fundmi ajo e ka prezantuar Suzin me dnjekësit në Insatgramin e saj ku nuse dhe vjehrrë kanë dalë për shopping bashkë.

“Nuk e di a ka njeri vjehrrë më të bukur se e imja”, shprehet Einxhel.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *