Edhe ajo dështon/ Zbulohet se Mihrije Braha përdor fotoshop për t’u dukur më e re


Mihrije Braha, vazhdon të bëjë bujë me postimet e saj, ani pse ka kohë të gjatë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor, ajo i është përkushtuar shitjes së produktit të saj, kremit për fytyrë.

Këngëtarja, po i shfrytëzon rrjetet sociale që ta reklamojë sa më shumë efektin që sjellë ai produkt.
Përveç jetës artistike, Mihrija gjithmonë është komentuar edhe për pamjen e saj, pasi gjatë gjithë kohës është kujdesur për vetën e saj dhe është dukur gjithmonë e re.

Por, ajo çka vërehet në foton e fundit, shihet se ajo e përdorë shumë fotoshopin.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *