Arbana dhe Zoi shkojnë në shtëpi, Eduarti organizon festën madhështore


Pasi solli në jetë vogëlushen Zoi, moderatorja Arbana Osmani është rikthyer në shtëpi.

Partneri i saj, Eduart Grishaj është kujdesur ta mirëpresë në mënyrën më të bukur.

Ai ka organizuar një festë ndërsa e ka shndërruar shtëpinë në rozë, me lule, tullumbace dhe tortë.

Kujtojmë që Arbana e solli në jetë vogëlushen me 1 Shtator. “Ëndrrat bëhen realitet. Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi. Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar”, shkroi Arbana krahas fotos së parë me të bijën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *