Gëzimja poston foton më të bukur familjare nga pushimet, trupi i saj bie ë sy


Gëzime Hamzaj, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osamni.

Që kur ajo u bë pjesë e famijes së njohur, ajo vazhmisht ka qenë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk ka ndonjë profesion të veçantë dhe më shumë merret me rritjen e vajzës së vogël, Emmës.

E pasi sezoni verori veç ka kaluar, familja e saj e ngushtë tani kanë zgjedhur të i kalojnë pushimet jashtë Kosovës.

Ka qenë vetë Gëzimja që ka ndarë një imazh të bukur familjar, ku shihet së bashku me burrin e saj, Hamzën dhe vajzën.

Trupi i saj si “peshk” merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *