Dashuria e zë Medën, kështu e puth Lulen në publik


Meda është ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë.

Ai është i pranishëm në shumë ahengje familjare, shkruan ORAinfo.

Meda dhe Lulja janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja me postime të shumta në rrjete sociale, në shumë aspekte kalojnë në lajm.

Meda përmes një video të publikuar shihet i dashurar ‘kokë e këmbë’ në gruan e tij, Lulën.

Ai nuk përmbahet duke puthur Lulën në publikë, ku shihen që të dy të lumtur pranë njëri-tjetrit, duke kënduar refrene të këngës “dashnia m’ka zënë”. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *